Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart
motoskola logo

Richi vienvirziena brauciens uz Portugāli

Es varu pateikt, ka tiesības es nokārtoju vasaras beigās, līdz sezonas beigām paspēju iegādāties savu pirmo mocīti - Honda CB500. Nesanāca daudz pabraukt, un tad tas bija jānoliek ziemas miegā. Nākamā gada aprīlī es uzsāku savu pirmo moto sezonu un maija vidū viens pats devos cauri Eiropai - uz Portugāli. Pirms ceļojuma tālākais cik biju braucis uz diviem riteņiem bija Rīga - Jūrmala, tāpēc biju nedaudz bažīgs vai sanāks viss iecerētais.

Pa ceļam dabūju izbraukāties aukstās un augstās kalnainēs, braucu arī lietainos laika apstākļos pa bruģi un pērkona negaisa laikā pa šoseju, kad jūt kā vējš pieaug spēkā. Piedzīvojumu pilns brauciens man sanāca. Un tad jau no jūnija katru dienu devos visur tikai un vienīgi ar moci, bija patīkami, jo Dienvidos saule bija VISU laiku un pirmās 6as nedēļas vispār nelija. Un tā tas turpinājās visu atlikušo sezonu, gandrīz nemaz nelija lietus un bija iespēja izbaudīt mocīti pilnībā :)