Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

A KATEGORIJAS ZIEMAS PIEDĀVĀJUMS -30%

Piedāvājums A kategorijas motoskolā nesezonā, teorija ar 30% atlaidi.


A kategorijas teorija 35€ 25 € no 12.01.2021 - 01.03.2021

Ziemas atlaide tiek piemērota pieteikumiem kas saņemti līdz 01.03.2021


Kā katru gadu nesezonā piedāvājam apgūt A kategorijas teoriju ar atlaidi. Apgūstot motoskolas teoriju tagad Jūs ietaupāt pavasara, vasaras laiku. Tiklīdz to atļauj laika apstākļi varat ķerties pie braukšanas apmācības un nekavēties teorijas klasē.

Tāpat ziemas periodā motokursu procesā iestājas zināms pamiers un tas nozīmē ka teorijas nodarbību laikā pasniedzējam papildus interesantajām un noderīgajām tēmām ir vēl vairāk laika lai atbildētu uz kursantu uzdotajiem jautājumiem


Izmācoties A kategorijas teoriju tagad un tādējādi gūstot priekšstatu pat to kā tas ir braukt ar motociklu, sagaidīt pavasari būs krietni patīkamāk jo sirdi sildīs doma vien par to ka nākamvasar izbaudīsi motocikla sniegto brīvību. 

Aizpildiet pieteikumu un gaidiet ziņu no motoskolas

Man ir B kategorija*
Piekrītu ka mani dati tiks izmantoti saziņai ar mani*
This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts. Ja tomēr nesaņemat ziņu no mums 1 dienas laikā nekautrējaties mums piezvanīt 29607465.
0