top of page
bgImage

MOTOSKOLAS ATSAUKSMES

Akategorija.LV motoskola- atsauksmes, pieredze, ierosinājumi, kritika

Intervija ar kursantu- Andris

Par to kāpēc viņš izvēlējās kārtot A kategoriju, kas bija visgrūtākais mācību procesā un par daudz ko citu, stāsta Andris.

Viņš saka: "...tā dzīve jau diezgan īsa ir, tāpēc manuprāt nav ko atlikt, ir jānāk, jasaņemās..." 

 

 

Te neatradīsi izdomātus cilvēkus ar stoka bildēm. Īsti cilveki - īsta pieredze

Šī ir vieta kur Jūs varat atstāt savas atsauksmes un ieteikumus par Akategorija.lv moto skolu, jo kurš gan cits var mūs raksturot labāk par bijušajiem audzēkņiem. Būsim patiesi priecīgi par uzslavu taču uzklausīsim arī kritiku vai ieteikumus ja tādi būs.

Padalies arī tu, raksti: atsauksmes@akategorija.lv

 

Akategorija.LV

Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi.

Sendijs Parādnieks

moto apmācība

Kā teorijai, tā praksei varētu izveidot video pamācības, kuras kursanti varētu skatīties vairākas reizes - par sev interesējošām tēmām. Varbūt vairāk varētu par dzinēju uzbūvi (4-rindā, vai 2-V900). Kādas atšķirības vai priekšrocības. Braukšanas nodarbībās iemācījos piemirstas lietas par apgriešanos

Jānis Pavlovskis

Akategorija.LV

Nodarbībās uzzināju par to, ka pareizi uzvesties uz ceļa, kādu aprīkojumu izvēlēties. Viss, ko uzzināju, priekš manis bija jaunums. Novēlu tā turpināt! Lai veicas un ir daudz pacietības!

Ivars Brūveris

Akategorija.LV

Viss ir labi. Bija interesanti uzzināt daudz jauna par mototehniku un, protams, iegūt prasmes vadīt motociklu. Ļoti patīk nodarbības laukumā. Man bija interesanti uzzināt, ka apstādināt motociklu pirms stop līnijas ir tik grūti. Vai ieteiktu autoskolu citiem? Protams, ka jā! Novēlu jums attīstīties un turpināt darīt šo pašu.

Igors Zarembro

Akategorija.LV

Tā kā pirms tam neko daudz nezināju, tad ieguvu daudz jauna. Noderīgs bija Alda sacītais. Viss patika. Tā ka līdz šim biju braucis pēc izjūtām, tad tagad zināšu, kā tas ir jādara pareizi. Saviem draugiem ieteiktu šo autoskolu un sevišķi Aldi. Novēlu, lai viss izdodas!

Kaspars Štālbergs

Akategorija.LV

Īpaši interesanta šķita motocikla tehniskā informācija, kā arī apmācības par ekipējumu un tā izvēli. Braukšanas nodarbībās uzzināju daudz jaunu par motociklu un tā bremzēšanas niansēm. Vai ieteiktu autoskolu? Jā, ir ok, labs laukums. Novēlu veiksmi turpmākajā darbībā.

Māris Radziņš

Akategorija.LV

Bija vērtīgi uzzināt instruktora personīgo pieredzi un informāciju par moto uzbūvi, moto ekipējumu. Patika, ka braukšanas nodarbībās bija pāreja no mazākas kubatūras močiem uz lielākiem. Jauki bija braukšanas tehnikā: izspiest sajūgu un bremzēt ar priekšējo bremzi ar diviem pirkstiem.

Anita Brensone

Akategorija.LV

Teorijas nodarbības bija ļoti interesantas. Daudz varēja uzzināt par pašiem motocikliem, to uzbūvi un apkopi. Braukšanas nodarbības bija super. Viss, ko uzzināju, bija jauns, jo pirms tam nekad nebiju braucis ar motocikli. Vai ieteiktu autoskolu draugiem? -Jā! Novēlu turpināt iesākto, nopirkt vairāk Hornetus. Vēlējums - saglabāt dzīvesprieku vienmēr un visur..

Dāvis Blaus

Akategorija.LV

Teorijas nodarbības bija ļoti interesantas. Daudz varēja uzzināt par pašiem motocikliem, to uzbūvi un apkopi. Braukšanas nodarbības bija super. Viss, ko uzzināju, bija jauns, jo pirms tam nekad nebiju braucis ar motocikli. Vai ieteiktu autoskolu draugiem? -Jā! Novēlu turpināt iesākto, nopirkt vairāk Hornetus. Vēlējums - saglabāt dzīvesprieku vienmēr un visur..

Andris Štikāns

bgImage

Agnese​

"Pasniedzēja Lelde perfekti visu izskaidro par drošību uz ceļa un ne tikai! Šī noteikti ir labākā motoskola, kur apgūt teoriju un ticu, ka arī braukšanas iemaņas :) Ar nepacietību gaidu pavasari!"

Dace​

"Paldies Leldei par lekcijām. Lieliska, interesanta pasniedzēja, ātri, viegli uztverami un interesanti par visu vajadzīgo :) "

Ilze

"Nodarbības ļoti patika un visvairāk atmiņā paliks jaukā skolotāja Lelde, kas prot atraktīvi izstāstīt mazāk aizraujošos satiksmes noteikumus un lieliski piemeklēt piemērus no dzīves. Paldies ☺️"

Akategorija.LV

Man ļoti patika teorijas apmācība, jo netika mācīti likumi, bet gan uz motociklu attiecināta informācija. Braukšanas patika, tika atsvaidzināta informācija par likumiem, kuri tikai aizmirsti. Jā, ieteiktu šo autoskolu. Novēlu tā vien turpināt.

Pāvels Kudrjancevs

Akategorija.LV

Daudz jaunas informācijas par motocikla uzbūvi, drošību utt. Braukšanas nodarbībās daudz ko jaunu iemācījos, tagad arī ar mašīnu braukšu pareizi un pēc noteikumiem. Vai ieteiktu šo autoskolu citiem? Jā! Viss ir ļoti labi organizēts, vēlu visiem veiksmi uz ceļa.

Sergejs Glaskovs

Akategorija.LV

Ļoti izsmeļošs izklāsts par lietām, kas noder reāli braucot ar motociklu - par ekipējumu, motocikla izvēli utt. Vērtīgi! Braukšanās tika mācītas zināšanas, kas palīdz droši braukt ar motociklu. Kļūdas tika labotas pacietīgi, tik reižu, cik nepieciešams. Jā, ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Turpiniet tikpat labi strādāt un domāt par attīstību, piemēram, "pēcapliecības" apmācību bezceļiem, trasēm u.c.

Matīss Elsbergs

Akategorija.LV

Daudz uzzināju vispārējo informāciju par motociklu. Ļoti noderīgi priekš iesācējiem, kam nav bijusi pieredze braukt ar motociklu.

Braukšanas nodarbības man patika. Tika dota lieliska iespēja izbraukt un salīdzināt dažāda veida motociklus, kā arī uzzināt un iemācīties figūru izpildes detaļas un knifus. Jā, laba autoskola, pieredzējuši instruktori un labs (plašs) laukums. Ieteiktu varbūt vairāk uzmanības pievērst apmācāmajiem figūru izpildē, īpaši, ka tie sistemātiski pieļauj vienu un to pašu kļūdu.

Igors Jegorovs

Akategorija.LV

Toerijas nodarbības bija interesantas, daudz ko uzzināju par noteikumiem, daudz ko uzzināju par motociklu. Man patika braukšanas nodarbības, to laikā iemācījos braukt ar motocikli un uz ielas iemācījos braukt pēc noteikumiem. Noteikti ieteiktu autoskolu draugiem. Novēlu tā tik turpināt!

Mārtiņš Dambis

Akategorija.LV

Uzzināju daudz jauna par motociklu uzbūvi. Braukšanas nodarbībās viss bija ok. Vai ieteiktu autoskolu? Ja jautātu, tad izstāstītu apstākļus, bet lēmumu lai pieņem paši. Novēlu, lai jūsu kursants Artūrs Biezais nokārto A kategoriju

Artūrs Biezais

Akategorija.LV

Paldies instruktoriem Leldi un Aldim, par veiksmīgu kategorijas un jaunu iemaņu iegūšanu. Neatlaidību, izturību un pozitīvismu arī turpmāk. 🎉👍

Pāvels Dirins

Akategorija.LV

Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi.

Sendijs Parādnieks

a kategorija

Iesaku vissiem! Braukšanas eksāmens ar pirmo piegājienu! Ja kaut kas nav saprotams,tad Instruktori to izkaidero- kā vajag pareizi, un ja kāds saka ka to nevar, tad tiek arī nodemonstrēts praksē ka var!

Jānis Holcmanis

bgImage

Raimonds

"Atnācu uz AkategorijaLV pilnīgi nemākot braukt ar moci. Nezināju pat, kā ātrumi slēdzās. Aldis iemācija visu ātri, professionāli un ar minimālām braukšanas stundām. Csdd visu noliku ar pirmo reizi. Aldis samācija ari visādas "fiškas", kas man noder ikdienas braukšanā. Macību procesā nebija konveijers, lai tikai kaut kā noliktu A kategoriju, bet gan daudz tiešām noderīgas lietas. Nu jau šogad būs 7ā sezona." 

Sendijs​

"Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi."

Ivars

"Nodarbībās uzzināju par to, kā pareizi uzvesties uz ceļa, kādu aprīkojumu izvēlēties. Viss, ko uzzināju, priekš manis bija jaunums. Novēlu tā turpināt! Lai veicas un ir daudz pacietības!"

Kristaps Rullis

"Lieliski instruktori, paskaidro un dalās ar savu personīgo pieredzi braukšanā ar motocikliem. Iesaku visiem, kas vēlas uzsākt savas gaitas braukšanā ar motociklu."

Jevgenija

"Łoti patika! Nav sausas teorijas, piemēri no reālas dzīves, łoti forša pasniedzēja Lelde! Noteikti rekomendēju šo autoskolu!"

Sintija​

"Varu pateikt tikai labākos vārdus par šo motoskolu, pasniedzēja Lelde stāsta ļoti interesanti, garlaicīgi nav ne minūti, super!!!!"

Edgars

"Iesaku visiem kas vēlas kārtot uz močuku tiesības , pasniedzēja Lelde vispār super , nodarbības interesantas laiks paiet nemanot , pasniedzēja ļoti pieredzējusi un stāsta arī to ko mācību grāmatas neizlasisi, esmu ļoti apmierināts un rekomendēju arī citiem 👌"

bgImage

Motoskolas Akategorija.LV absolventu pieredze

Akategorija.LV

Laura par mācībām motoskolā.

  Mans ceļš uz A kategoriju 

sākās 90-to gadu vidū, 

kad brālēns mani izvizināja ar motociklu...

Akategorija.LV

Aira par mācībām motoskolā.

Par mācībām motoskolā un par to kā es nokļuvu līdz "Es vēlos braukt ar motociklu !"

Akategorija.LV

Moto ceļojums "No Rīgas līdz Krimai un atpakaļ"

Kā Vairis ar diviem draugiem devās uz Krimu un atpakaļ ar sportbaiku

Mihaels

"Ļoti laba moto skola, diezgan ātri iemācījos braukāt, veiksmīgi sakārtoju eksāmenu no pirmās reizēs. Ērta atrašanās vieta ar auto parkingu. Patīkamas cenas un laipni pasniedzēji "

Igors

"Tikai pozitīvas atmiņas, nav pakausīša paijātāji! Apmācību procesam pieiet profesionāli un stingri! Nav viedokļa eksperti, bet gan ikdienas braucēji ar plašu un dažādu pieredzi!"

Inga

"Paldies pasniedzējai Leldei! Tika atsvaidzinātas tēmas , kas piemirsušās un tiku pie jaunām zināšanām. Pasniedzējas lielā pieredze un pozitīvisms liek noticēt, ka katram ir pa spēkam iegūt A kategoriju!"

Atstāj savu atsauksmi par motoskolu Akategorija.LV

Vārds*

Uzvārds*

Epasta adrese*

Atsauksme

bottom of page