top of page
bgImage

IZMĒĢINĀJUMA NODARBĪBA MOTOSKOLĀ

Izmēģinājuma nodarbība motoskolā (120min)

72€ 

Ja Tevi māc bažas par to vai motobraukšana ir piemērota Tev un vispirms vēlies izmēģināt - kā tas ir braukt ar motociklu. Tad šī ir lieliska iespēja - bez saistībām ar motoskolu izmēgināt motobraukšanu motolaukumā! Pieejami dažādu kategoriju motocikli - A, A2, A1.


STARPCITU ! Šādu iespēju var uzdāvināt arī draugam !

Kas iekļauts šajā piedāvājumā?

1

120min motobraukšanas izmēģinājuma nodarbība pieredzējuša instruktora uzraudzībā. Šajā laikā vispirms notiek iepazīstināšana ar motociklu un tiek apskatītas tādas tēmas kā:

pareiza un nepareiza vadības ierīču lietošana, motocikla vadāmības pamatprincipi, svara sadalījums dažādās situācijās, kustības uzsākšana, droša bremzēšana u.c.

2

Tehniskais aprīkojums-
Pieejamas dažādas motoķiveres, tāpat varam piedāvāt arī moto jaku un bikses, elkoņu vai ceļu sargus. lai izmēģinājuma nodarbībā justos droši. Tāpat nodrošinām dažadu lielumu un jaudas motociklus. Motocikli ir aprīkoti ar drošības dugam un aizsargiem. Pieejami tādi motocikli kā - Kawasaki Z650, Honda CB650R, Kawasaki ER6N, Honda CB500F, Honda CB125R, Yamaha YBR125, Honda CBF125. 

3

Tāpat iekļauta arī mācību laukuma maksa. Mācību laukums atrodas Rīgā, aiz T/C "Mols" pie Rīgas Nacionālās sporta manēžas. Mācību laukumā ir arī pieejamas visas ar A , A2, A1 kategoriju saistītās moto figūras. Tāpēc jau pirmajā izmēģinājuma nodarbībā varēsi iepazīties ar figūrām kuras jāizpilda CSDD braukšānas eksāmenā. Instruktors iepazīstinās un izstāstīt par figūru novietojumu moto laukumā kā arī par to kā ir jāizpilda šīs figūras.

Pieteikuma forma izmēģinājuma nodarbībai

Ja vēlies izmēģinājuma nodarbību uzdāvināt draugam, aizpildi pieteikuma formu sadaļā- Dāvanu karte un norādi, ka vēlies Dāvanu karti izmēģinājuma nodarbībai.

Ja kādi jautājumi zvani : 29607465

Vēlamā kategorija

Paldies ! Pieteikums nosūtīts. Mēs ar jums sazināsimies !

bottom of page