top of page
bgImage

TEORIJAS NODARBĪBAS

Viss par un ap A kategorijas teorijas nodarbībām

4,5,6. JŪNIJS (18:00-22:20) - TRĪS VAKARU TEORIJA

bgImage
A kategorijas motocikli

Kur notiek Teorijas nodarbības?

Teorijas nodarbības notiek-Rīgā,  Mazā Krasta iela 83 .

Mūs var atrast ēkas otrajā stāvā-

mājīgā, bet plašā telpā ar tris metrus augstiem griestiem.

 

Pie mums NAV garlaicīgas teorijas !

Mēs zinām kā pasniegt Teoriju arī interesanti ! 

Teorijas kursos Tu uzzināsi par tādām tēmām kā- Par motocikla apkopi, par sagatavošanos tuvakiem un tālākiem ceļojumiem, par moto ekipejumu, par drošību uz ceļa, par mācību procesu un daudz ko citu !

A kategorijas teorija

Kādās dienās un laikos notiek teorijas apmācība?

Teorijas nodarbības pārsvarā notiek darbadienās no 18.00-22.20 Parasti tās ir 3 dienas pēc kārtas Ot. Tr. Ce. Kursantiem kam jau ir B kategorija teorijas kursa ilgums ir 3 vakari. Grupu sākuma datumi vienmēr redzami pirmajā mājaslapas lapā. Tāpat mums var sekot līdzi Facebook, kur tiek sniegta aktualākā informācija par tuvakajām A kategorijas teorijas grupām.

bgImage
Akategorija.LV (11).png

Aizpildi pieteikumu, lai pieteiktos

uz tuvāko Teorijas grupu

Agnese​

"Pasniedzēja Lelde perfekti visu izskaidro par drošību uz ceļa un ne tikai! Šī noteikti ir labākā motoskola, kur apgūt teoriju un ticu, ka arī braukšanas iemaņas :) Ar nepacietību gaidu pavasari!"

Sendijs​

"Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi."

Ivars

"Nodarbībās uzzināju par to, kā pareizi uzvesties uz ceļa, kādu aprīkojumu izvēlēties. Viss, ko uzzināju, priekš manis bija jaunums. Novēlu tā turpināt! Lai veicas un ir daudz pacietības!"

Cik jautājumu ir teorijas eksāmenā?

Teorijas eksāmens 30 jaut, ne vairāk par 2 kļūdām.

Kur es varu uzzināt teorijas jautājumus?

Atbilde: Interneta vietnē- https://csnt2.csdd.lv/   ir iespējams iepazīties ar CSDD eksāmena jautājumiem virtuāli pildot teorijas eksāmena paraugu, tāpat iespējams ar  jautajumiem iepazīties grāmatā "Tematiskie uzdevumi motociklu vadītajiem"

Kā tur nokļūt? Stāvvieta?

Tiem kas uz autoskolu brauc ar AUTO- Bezmaksas stāvvietas uz ielas .

Tiem kas uz autoskolu brauc ar SABIEDRISKO TRANSPORTU-

Tramvaju Nr. 2, 7, 10 - Izkāpšana pieturā "Mazā Kalna iela" brauciena laiks no Cenrtrāltirgus ~8min. Pēc tam no pieturas līdz autoskolai ar kājām jānoiet vien 350m. Tramvajs kursē ļoti bieži. Darba laikā intervāli starp tiem ir mazāk kā 5 min. Autobuss Nr. 12 un 34 Izkāpšana pieturā Balvu iela.

Tiem kas uz autoskolu brauc ar VELO-Savu braucamo var atstāt ēkas iekšpusē, kur tas būs drošībā 

 

90a441_84ebb5a4ccfd42c2998bde8a1160d3c6~mv2.webp

Ko Tu uzzināsi A kategorijas teorijas nodarbībās?

image_edited_edited_edited_edited_edited
motoskola A kategorija

Par motociklu veidiem

Pirmā motocikla izvēle iespējams ir sena sapņa piepildījums un ir viegli nošaut greizi izvēloties sev nepiemērotu motociklu.  Moto kursos uzzināsi par to kādi motociklu veidi pastāv, ko izvelēties un kā labāk izvēlēties sev motociklu.

motoskola A kategorija

Par moto ekipējumu

Ekipējums ir ļoti svarīga motobraukšanas sastāvdaļa. Bet mūsdienu plašajā motoekipējuma piedāvajumā ir viegli apjukt un nopirkt to pavisam nepiemērotu. Tāpēc moto kursos uzzināsi par motoekipējumu, motoekipējuma sertifikācijām un to kā izvelēties piemērotu motoekipējumu!

motoskola A kategorija

Par motocikla apkopi

Moto kursos uzzināsi par to, kas ir būtiskākās lietas kam ir jāseko līdzi, lai motobraukšana būtu droša un bez negaidītiem pārsteigumiem. Tiks apskatītas tādas tēmas kā- kad un kādas apkopes motociklam javeic, kā motociklu uzglabāt ziemā un to kā nodrošināties pret svešas mantas tīkotājiem sezonā.

motoskola A kategorija

Par ceļu satiksmes noteikumiem

Lai gan ceļu satiksmes noteikumi personai, kura jau ieguvusi B kategoriju, nav sveša lieta, taču motocikla vadītāja apliecības iegūšanai, teorētiskajos jautājumos būs specifiski uz motocikla vadīšanu orientēti jautājumi. Moto kuros tiks apskatīti jautājumi, kā piemēram- kur drīkst novietot motociklu stāvēšānai, kāda ir pareiza pozīcija uz brauktuves u.t.t.

motoskola A kategorija

Un atbildes uz jautājumiem

Kursos tiks apskatītas visas nepieciešamās tēmas, lai sekmīgi nokartotu A kategorijas teorijas eksāmenu. Bet bez visām augstāk  minetajām tēmām , Tev būs iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu pasniedzejam- par motociklu tēmu.

bottom of page