top of page
bgImage

MOTO CEĻOJUMS "NO RĪGAS LĪDZ KRIMAI UN ATPAKAĻ"

moto ceļojums

Vairis stāsta :

Pagrieziens uz Daugavas muzeju, pie Rīgas HES. 10 Aug. 2010.g šeit satikās 3 motopeles un vēl nemaz nonojaušot kādi piedzīvojumi viņus priekšā sagaida, pierūcināja mopēdus un devās ceļā. ( No kreisās puses Uldis, vidū Mārtiņš un labajā pusē Varis. )

Akategorija.LV
moto ceļojums

Tādos kalnu apstākļos vēl neviens no mums nav bijis!

         Atpūtas stops jau Polijā. Šeit mēs sākām rakāties pa somām lai atrastu ausu aizbāžņus. Par ausu aizbāžņiem - braucot ceļojumā ar moci, manuprāt jebkādu (baiku, turistu, enduru, etc.), tiem ir jābūt līdzi. Ja tos nelietot, tad pēc pavadītas ceļā dienas būs dzirdamas neforšas skaņas un aizmigt arī būs grūtāk. Kaut gan par aizmigšanu nevarēja sūdzēties jau pirmajā naktī. Pāris alus bundžu pēc vakariņām un prāts ir mierīgs

moto ceļojums
moto ceļojums
Akategorija.LV

Tā braukšana liekas jau pārāk gara

         Darba T krekla reklāma. Vēl Polijā es braucot brīžiem dziedāju, bet pēc tam jau dziesmas vairs nenāca prātā. Tā braukšana liekas jau pārāk gara, bet es vēl nemaz nenojaušu cik patiesībā grūti tas būs un cik ārprātīgi daudz vēl būs jābrauc.

Šī bija pirmā nakšņošanas vieta Polijā

Šī bija pirmā nakšņošanas vieta Polijā. Nobraukti bija jau ~800 km.

Pirmajā dienā braukšana iet diezgan forši, nogurums vēl nav uzkrāts, emocijas tikai pozitīvas un kaut kā tā. Uz baika gan spranda uz vakaru paliek stīva katru dienu. Nav tas ceļojamais mocis.

Akategorija.LV
moto ceļojums
motoceļojums

Protams paši jau arī taisijām sū**

Naktsvieta Ukrainā pie netālu no Rivne pilsētas. Par šo apkārti ir tikai negatīvi iespaidi. Tas gan pārsvarā dēļ ceļu policistiem.

Protams paši jau arī taisijām sū***, bet nu policisti ir riktīgi urlēni. Viena ekipāža pat uzmeta aci uz GPS navigātoru un praija lai uzdāvina to viņiem. Ar policistiem tur ir tā, ka visi nav baigie dibeni, bet pie naudas tikt jebkurš grib. Uz ātrumu ķer ļoti daudz. Tā kā vislabākais variants ir atrast kādu ukraiņu gonšiku ar labāku auto un turēties tam astē. Vel bija variants, kur toljiks policista forma meginaja stastit, ka ar mochiem nedrikst braukt viens otram blakus, tikai rindinja vienam aiz otra. Ā un tā Honda, kas tur fonā mētājas ir Mārtiņam :) Pa nakti ķepa nogrima zemē..

Akategorija.LV

Ģīmīši te drusku saņurcīti, jo iepriekšejā vakarā nodegustējām ukraiņu Tisa Konjak Ukraini zakarpatskij. Bija baigi labs.Nobraukuši jau esam ~1350km .Shi diena pec tam gan izvertas galigi neforsha.

moto ce'lojums

Uz Kijevas šosejas

        Uz Kijevas šosejas satikām čali no St. Petersburg. Džeks mauca ar moci viens pats uz Sudak Krimā. Baigi sakarīgais. Mazliet parunājām un devāmies tālāk. Šajā brīdi ir ~ +35 C visu laiku cep saule un uz asfalta var mierigi kaut ko uzcept.

Akategorija.LV

Mocis krieviņam arī ir apbrīnas vērts tādam ceļojumam. Sēdēt uz viņa varētu nebūt pārāk mīksti. Cieti ka Sleseram :)

moto cceļojums

Bendzīntanks uz Odesas šosejas

Bendzīntanks uz Odesas šosejas. Pie tā bija šadi krēsliņi ar vīnogu vīteņiem apadzis atpūtas stūrītis, kur bija pat aka, kas pie bendzīntanka šķiet diezgan dīvaini.

Akategorija.LV

Simferopol. Pašā pilsetā ceļi vienkārši drausmīgi. Labāk būtu atstājuši pļavu, nebūtu tādas bedres. Neizslēdzu protams variantu, ka mums vienkārši gadījās tādā posmā iebraukt.

moto ceļojums

Sevastopol.

Sevastopol. Beidzot it kaut kas no vizuālā ko apkārtnē var apskatīt un var jau sajust galamērķa tuvumu, kas neaprakstami priecee.

moto ceļojums
moto ceļojums
moto ceļojums

Ukraiņiem ir neizskaidrojama mīlestība pret močiem

Tas apaļais tēvainis ir Miha. Džegers, kas mums izīrēja mājiņu un garāžu. Visi cilvēki bija nenormāli draudzigi un pretīmnākoši.

Mēs tikām sapazīstināti laikam ar visiem vietējā mēroga svarīgajiem cilvēkiem :D Ukraiņiem ir neizskaidrojama mīlestība pret močiem. Gan uz robezham bija viss bez rindam un problemam, gan pa celjam ljoti daudz cilveku maaj un sveicina, pat dazhi policisti prasija lai pagaazee :)

Akategorija.LV
Akategorija.LV

Šis ir pirmā nakts atpakaļceļā

      Šis ir pirmā nakts atpakaļceļā. Pēc idejas uz līdzīga zemes ceļa tikai mežā mums bija viena cita nakšņošana, kur bija foršais prikols.

Tatad vakara ap 23:00 beidzam braukt un kaut kur nost no civilizacijas mezha uz skietami nelietojama celja uzceljam telti. Pec vakarinjam dzirdam, ka taluma kaut kas brauka ar traktoru un kaut kadi vezumi grab. Nu neko, ejam gulet. Te pekshni es jau no miega uzraujos augsha no taa, ka dzirdu skalju PRRRR.... Martinsh bljauj knapi pamodies PRRR... un jau pec sekundes ukrainju viira balss: Rebjata nu shto zhe takoje?

Izradas dzeks braucis nakti no lauka ar zirgu un martinsh guljot nodomaja, ka nesas tieshu uz musu telti. Vinja profesionalais PRRR.. zirgu apstadinaja momenta par ko vietejais virs bija manami neizpratne. Sanaca diezgan smiekliga situacija.

Akategorija.LV

Sirsnigs virinsh vardsakot.e jau bija nakamais piedzivojumu sakums. Ceribas par laicigu nokljushanu maajaas atsedinaja tas, ka manam mopedam saplisa kjeede braucot jau kaut kur uz 140km/h.

Sheit varu pateikt, ka nebutu ta beda tik liela, ja butu panjemts lidzi savienotajposmu. Tachu to es aizmirsu. So the adventure begins...

moto ceļojums      Ukrainju puika pa vidu tika vienkarshi atrasts ne taalu no Zhitomir pilsetas braucot ar Javu (laikam). Dzheks palidzeja jau taja pasha vakara meklet servisu vai veikalu kur kjedi varetu labot/nopirkt.Vakara atnesa Alu un vel sho to. Vienu servisu atradam kur dzeki teica lai braucu no riita, vsjo zdelajem. No riita tur gan visi bija galigaa paali un neviens neko nebija spejigs labot.Galu gala atradam viena mochu veikala no krosinieka kjeedes savienojuma posmu, ko nacas vel pielagot. Par to ari ne viens neprasija naudu, pat uztvera to ka uzbraucienu :)Sanaca atkal satikt ljoti izpalidzigus cilvekus un pabaudit visadus piedzivojumus.Nu vareju ceret, ka tiksu lidz maajaam.

Akategorija.LV
Akategorija.LV

Turpinot celju caur Ukrainu

     Turpinot celju caur Ukrainu nakti sasniedzam Poliju un izstukojam, ka jaabrauc pa nakti. Taa nebija gudra doma, jo saakaas kaarteja piedzivojumu virkne, par kuriem ipashi nestastishu, bet te redzamas dazas bildes kaa izskatas cilveki kuri gandriz 2 diennaktis negulot brauc ar moci. Rezultats bija tads, ka mes patiesham izbraucam pa nakti cauri visai Polijai un no riita ap 11:00 vai 13:00 jau bijaam Riigaa.

Akategorija.LV

Celojujms katra zinja bija taa verts.

           Tagad, pec laika atminja paliek parsvara tikai pozitivais un ari par negativo ir sava zinja pozitivas atminjas. Shads celjojjums ir labs ruudijums un parbaudijums gan pasham, gan tiem ar kuriem esi celjojuma. Braucot shados celjojumos iesaku patiesham njemt vera ko raksta vai stasta cilveki, kas pieredzejushi shadus braucienus un nemt lidzi vajadzigas lietas, lai nepaliktu uz celja. Tads sikums ka kjedes savienojuma posms pa 3Ls var paglabt no liela krenjka. Kads hebelis ari nenak par skadi :) Celojujms katra zinja bija taa verts. Uz pashsaprotamam ikdiena lietam var sakt skatities pavisam savadak. Vismaz kamer atgriezoties majas tas atkal nekljust passaprotamas...Kopā visa braukāšanās sanāca uz ~5800km.

Akategorija.LV
Akategorija.LV
bottom of page